Gerenoveerde woning met zonnige tuin - energielabel C
€ 250 000
Op wandelafstand van het centrum van Tongeren bevindt zich deze charmante halfopen woning, die in 2025 volledig gerenoveerd werd, met ondermeer een nieuw dak en zonnepanelen. Dankzij de combinatie van hedendaags comfort, een gezellige zuidgerichte tuin en een centrale ligging vormt deze woning de ideale thuisbasis voor een koppel of klein gezin.
De woning beschikt over een lichtrijke leefruimte met salon en eetkamer en aansluitend de keuken en een gelijkvloerse badkamer.
Via enkele trappen bereik je de veranda met zicht op terras en tuin, verder de kelderverdieping met wasplaats en berging.
Op de verdieping zijn er twee volwaardige slaapkamers. De zolder is bereikbaar via een valluik in de nachthal.
Buiten is het heerlijk vertoeven in de ruime, zuidgerichte tuin met gezellig terras, deels overdekt, waar je de hele dag van de zon kan genieten.
Via het paadje naast de woning is er toegang tot de veranda.
TROEVEN
x Recent gerenoveerd
x Zuidgerichte tuin met terras
x Centrale ligging op wandelafstand van het centrum
x Energiezuinig met EPC-label C + nieuw geplaatste zonnepanelen 3.560Wp.
x Ideaal voor starters, koppels of kleine gezinnen
INTERESSE?
Plan dan snel een bezoek door te bellen naar 012 23 00 23 of stel je vragen aan roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Maastrichtersteenweg 157 Tongeren |
| Referentie: | 26K0527 |
| Vraagprijs: | € 250.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad |
| Perceeloppervlakte: | 240 m² |
| Perceelbreedte: | 6,5 m |
| Perceeldiepte: | 32 m |
| Bewoonbare opp.: | 122 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1918 |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Gevelbreedte: | 4,5 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Veranda: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | 100 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak - nieuw 2025 |
| Dakbedekking: | Dakpannen - nieuw 2025 |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Airconditioning, Condensatieketel, Aardgas - CV 2008 + airco |
| Verwarmd water: | Combiketel - 100L |
| Isolatie: | Dakisolatie - 10cm PUR |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 3.560 Wp |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 426 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 8 |
| Kadastrale Nummers: | Sie B Nr 263N2 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 240 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260518-0003871212-RES-2 |
| EPC Index: | 283,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 18/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |