Modern appartement met ruim terras + autostaanplaats, rustige ligging in randstad Tongeren
€ 215 000
Ben je op zoek naar een instapklaar appartement met alle comfort, energiezuinig en een uitstekende ligging?
Dan is dit prachtig appartement in Tongeren, gebouwd in 2021, absoluut het bekijken waard.
Gelegen op de tweede verdieping en bereikbaar via een lift, biedt dit appartement alles wat je nodig hebt. De energiezuinige afwerking (EPC: 62 – label A) zorgt bovendien voor lage energiekosten.
Wat mag je verwachten?
x Lichtrijke leefruimte met toegang tot een ruim terras waar je heerlijk kan genieten van de zon;
x open, goed ingerichte keuken;
x 1 slaapkamer (3 x 3m);
x badkamer met lavabomeubel en douche;
x apart toilet;
x bergruimte met CV, waterontharder en ruimte voor wasmachine en droogkast.
x Ruime kelderberging;
x Private parkeerplaats in de parkeergarage.
De ligging is rustig, maar toch centraal, met winkels, openbaar vervoer en andere faciliteiten vlakbij. Dankzij de recente bouw is het appartement bovendien volledig instapklaar.
📞 Interesse? Plan dan snel een bezoek door te bellen naar 012 23 00 23 of stel je vragen aan roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Heuveldal 1/B Tongeren |
| Referentie: | 25K0545 |
| Vraagprijs: | € 215.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, Stad centrum, Aan rustige weg |
| Bewoonbare opp.: | 53 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 83,49/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 (9 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 26 m², Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 7 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Parkeerkelder, Parkeerplaats |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Sanitair: | + waterverzachter |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Combiketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 578 |
| Kadastrale benaming: | TONGEREN-BORGLOON 5 Henis |
| Kadastrale Nummers: | sie B nr 180 S P0039, P0048 en P0094 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 0 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 73083-G-DBA_2017036578/EP14809/A001/D02/SD012 |
| EPC Index: | 62,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 17/12/2031 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC E-peil: | 30,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |