RUIM APPARTEMENT (124M²) MET GARAGE - PRACHTIG GELEGEN
nieuw
Tongeren
Elisabethwal
27 b 11
€ 820 /maand
Dit mooi appartement is gelegen op het derde verdiep van een gebouw op de hoek van de Elisabethwal met de Koninksemsteenweg, vlak aan het stadscentrum.
Gemeenschappelijke inkomhal met lift.
INDELING: inkomhal met vestiaire en apart toilet, toegang naar ingerichte ruime keuken met naastgelegen berging, een grote woonkamer in L-vorm, aangenaam terras met prachtig uitzicht aan voorzijde en terrasje aan de zijgevel.
Nachthal, badkamer met bad, inloopdouche en lavabo; twee slaapkamers.
Verder een berging en autostaanplaats in het kelderverdiep.
De huurprijs bedraagt 820 euro + 80 euro per maand gemeenschappelijke kosten.
BEZICHTIGING ENKEL NA TELEFONISCHE AFSPRAAK OP HET NUMMER 012 23 00 23.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Elisabethwal 27-b/11 Tongeren |
| Referentie: | 26H0319 |
| Prijs: | € 820/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1995 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 80/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Lift: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20260323-0003829716-RES-1 |
| EPC Index: | 134,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 23/03/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Tongeren
Elisabethwal
27 b 11
€ 820 /maand
Vertel een vriend
Tongeren
Elisabethwal
27 b 11
€ 820 /maand
Tongeren
Elisabethwal
27 b 11