Woning met diepe tuin - vlakbij stadscentrum Tongeren
€ 185 000
Deze woning is gelegen in een aangename woonomgeving en op enkele minuutjes van het stadscentrum.
Het trein- en busstation, supermarkt en lagere school bevinden zich vlakbij.
INDELING:
x inkomhal met trap naar de verdieping:
x vooraan een ruime eetkamer en aansluitend de zitruimte;
x woonkeuken met aparte kookhoek;
x doorgang naar de grote veranda waar zich ook de wasruimte bevindt;
x gelijkvloerse badkamer met douche en toilet.
x op de verdieping zijn er 2 slaapkamers;
x toegang tot de zolder via een valluik in de nachthal.
x gezellig terras met aansluitend een diepe tuin;
x ruime buitenberging, ideaal voor hobbykamer;
x grote tuinberging.
Het hellend dak werd goed geïsoleerd met 14cm PUR, de isolatie van het plat dak is onbekend, waardoor het EPC een E-label heeft. Door ook het platte dak te isoleren zal het EPC reeds een C-label worden.
INTERESSE? Maak dan telefonisch een afspraak voor bezichtiging op het nummer 012 23 00 23 of mail uw vragen aan roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Beemdstraat 34 Tongeren-Borgloon |
| Referentie: | 26K0530 |
| Vraagprijs: | € 185.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 440 m² |
| Perceelbreedte: | 5,5 m |
| Perceeldiepte: | 74 m |
| Bewoonbare opp.: | 141 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1941 |
| Gevelbreedte: | 5,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Veranda: | Ja |
| Terras: | 14 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | 233,50 m² |
| Tuin breedte: | 5,5 m |
| Tuin diepte: | 46,5 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler - 75L |
| Isolatie: | Dakisolatie - 14cm PUR |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 479 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 8 |
| Kadastrale Nummers: | Sie B Nr 246M3 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 440 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260521-0003875068-RES-1 |
| EPC Index: | 442,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | E |
| EPC Geldig tot: | 21/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |