Instapklare woning met grote garage en tuin - aan centrum Tongeren
€ 268 000
Deze verzorgde woning is gelegen vlakbij het station en het stadscentrum.
De woning is instapklaar, heeft een mooie veranda met gezellig terras, een grote garage met plaats voor 2 auto's en een mooie tuin.
Met een bewoonbare oppervlakte van 201m² is deze woning verrassend ruim.
INDELING:
x inkomhal met vestiaire;
x voorkamer/bureel met glazen wand naar de woonkamer;
x gezellig ingericht salon met sierhaard;
x zeer ruime keuken met centraal eiland en kastenwand;
x open doorgang naar de veranda met zicht op het terras/binnenkoer;
x ruime wasplaats/berging.
Verdieping 1:
x 2 ruime slaapkamers, waarvan één met dressingruimte;
x badkamer met toilet, bad/douche-combinatie en wastafel;
Verdieping 2:
x derde slaapkamer;
x zolderberging.
x Via het terras is er doorgang naar de grote garage met sectionaal poort, deze is 5m70 breed en 7m90 diep, makkelijk voor 2 auto's en fietsen;
x via de naastgelegen doorrit bereik je de garage en is er doorgang naar de achtergelegen tuin met zonneterras en een ruime berging.
Interesse? Maak dan telefonisch een afspraak voor bezichtiging op het nummer 012 23 00 23 of mail uw vragen aan roland@immo-leroi.be.
)
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Elderseweg 4 Tongeren-Borgloon |
| Referentie: | 26K0321 |
| Vraagprijs: | € 268.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 306 m² |
| Perceelbreedte: | 6 m |
| Bewoonbare opp.: | 201 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1950 |
| Renovatiejaar: | 2008 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Veranda: | 12 m² |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (2 plaatsen) |
| Garage Oppervlakte: | 45 m² |
| Garage Types: | Vrijstaand steen, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Aluminium - woning PVC - veranda Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder - deels kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas - deels dubbel, deels hoogrendement |
| Sanitair: | + regenwaterput voor de tuin |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler - 150L |
| Isolatie: | Dakisolatie, Vloerisolatie - hellend 12cm MW - plat dak deels 12cm MW, deel 6cm PUR, vloer deels 4cm PUR |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 744 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 7 |
| Kadastrale Nummers: | Sie A nrs 328G2 & 340T |
| Kadastrale Oppervlakte: | 3.060.000 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260330-*0003836277-RES-1 |
| EPC Index: | 277,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 30/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |