Rustig wonen tegenover het kasteel van Veulen, en een eigen prachtige tuin/bouwgrond
€ 320 000
Deze woning ligt op een bijzonder rustige locatie tegenover het kasteel van Veulen, een omgeving van rust, groen en ruimte! Je eigen tuin is groot en aangenaam met wat fruitbomen. Er is een serre en een tuinhuis, wat de tuin extra mogelijkheden geeft voor wie graag buiten leeft of tuinieren combineert met ontspanning.
De woning werd goed onderhouden en kreeg doorheen de jaren verschillende praktische vernieuwingen, zoals het dak, ramen, cv en keuken.
Het totale perceel heeft een straatbreedte van ongeveer 25 meter; het linkse perceel komt in aanmerking voor bebouwing.
Indeling gelijkvloers:
x centrale inkomhal met trap naar de verdieping;
x rechts de woonkamer in L-vorm met raam en zicht op de tuin;
x links een aparte eetkamer met doorgang naar de keuken;
x vernieuwde keuken met zicht op terras en tuin;
x ruime garage met doorgang naar terras en tuin;
x apart toilet.
Verdieping:
x 3 slaapkamers;
x ruime badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel.
Het dak werd vernieuwd in 2009, waarbij de zolderruimte werd geïsoleerd.
Extra troeven:
- Rustige ligging tegenover het kasteel;
- Grote tuin met serre en tuinhuis;
- Dak volledig vernieuwd in 2009;
- PVC-ramen geplaatst in 2017;
- Centrale verwarming op aardgas (2013).
- Keuken vernieuwd.
INTERESSE? Maak dan telefonisch een afspraak voor bezichtiging op het nummer 012 23 00 23 of mail uw vragen aan roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Kasteelstraat 9 Heers |
| Referentie: | 26K0318 |
| Vraagprijs: | € 320.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk, Aan rustige weg, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 1.832 m² |
| Perceelbreedte: | 25 m |
| Perceeldiepte: | 85 m |
| Bewoonbare opp.: | 137 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2017 |
| Gevelbreedte: | 10 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, L-kamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | 40 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | 1.500 m² |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Aangebouwd steen |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | PVC - 2017 |
| Dak: | Zadeldak - 2009 |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas - 2017 |
| Sanitair: | + regenwaterput achter garage |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas - 2013 |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie - dak 15cm MW - muren deels 6cm MW |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 362 |
| Kadastrale benaming: | Heers 4 Veulen |
| Kadastrale Nummers: | Sie B Nr 772D, 772E en 775C |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.832 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260318-0003827522-RES-1 |
| EPC Index: | 317,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 18/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |