Vernieuwd appartement met dakterras en lift - energielabel B
€ 178 000
Dit prachtige appartement is gelegen op wandelafstand van Tongeren centrum. Het appartement beschikt over een ruim dakterras met een open uitzicht.
De woonst is ingericht met een open leefruimte met keuken en groot raam naar het gezellig dakterras.
Verder is er 1 slaapkamer en de badkamer met toilet en douche.
Het dakterras heeft aan weerzijde een praktische bergruimte.
In het kelderverdiep is er een grote kelder inbegrepen.
Ideaal appartement voor een alleenstaande of een koppel. Met een EPC-waarde van 134 en het energielabel B kan je genieten van lage energiekosten.
De oriëntatie van het terras is zuidoost, waardoor je de hele dag door kunt genieten van de zon.
Te voet naar het centrum doe je in enkele minuten, waardoor je snel bij supermarkten, horeca en andere voorzieningen bent.
Interesse? Plan dan snel een bezoek door te bellen naar 012 23 00 23 of stel je vragen aan roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Bilzersteenweg 131/B.10 Tongeren |
| Referentie: | 26K0424 |
| Vraagprijs: | € 178.000 |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad |
| Bewoonbare opp.: | 54 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1975 |
| Bouwlagen: | 5 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Gedeeltelijk dubbel - Velux dubbel, terrasraam enkel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas - 2016 |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie - 10cm PUR |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 681 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 7 |
| Kadastrale Nummers: | Sie A Nr 435X |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260319-0003826647-RES-1 |
| EPC Index: | 134,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 19/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |