Gebouw met winkel-/kantoorruimte en ruim appartement met dakterras
€ 298 000
Deze eigendom heeft een centrale ligging in het stadscentrum; ideaal voor wie graag alles binnen handbereik heeft.
Het gebouw bestaat uit een grote winkelruimte van 200m² met achtergelegen keuken, bergruimte en sanitair. Het geheel heeft een diepte van bijna 30 meter en een breedte van 6,50 meter.
Het bovenliggend appartement heeft een aparte toegang en is als volgt ingedeeld:
x inkomhal met toegang tot de gewelfde kelder en trap naar het woonverdiep;
Eerste verdieping:
x woonkamer in L-vorm;
x ruime open keuken met doorgang naar een kleine veranda;
x bureelkamer (of extra slaapkamer);
x apart toilet.
x via de bureelkamer en de veranda is er toegang tot een ruim dakterras, ideaal zuidwest gericht.
Tweede verdieping:
x 3 slaapkamers, waarvan één met een dressingwand;
x ruime badkamer met dubbele lavabo, douche, toilet en aansluiting wasmachine;
x via de nachthal is er een vaste trap naar de grote zolder.
x de zolderruimte heeft 2 grote veluxramen en kan verder ingericht worden.
EXTRA: de winkelruimte en het appartement hebben aparte nutsaansluitingen.
INTERESSE? Maak dan telefonisch een afspraak voor bezichtiging op het nummer 012 23 00 23 of mail uw vragen naar roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Hemelingenstraat 46 Tongeren-Borgloon |
| Referentie: | 26K0526 |
| Vraagprijs: | € 298.000 |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 218 m² |
| Perceelbreedte: | 7 m |
| Perceeldiepte: | 30 m |
| Bewoonbare opp.: | 440 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Renovatiejaar: | 2018 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 4 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, L-kamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Praktijkruimte: | 200 m² |
| Veranda: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak - achterbouw met plat dak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder - deels gewelfde kelder |
| Beglazing: | Gedeeltelijk dubbel |
| Elektriciteit: | niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas - 2020 |
| Verwarmd water: | Gasboiler |
| Isolatie: | Dakisolatie - hellend dak 12cm PUR (2020) |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 3.227 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 1 Tongeren |
| Kadastrale Nummers: | Sectie C Nr 903B |
| Kadastrale Oppervlakte: | 218 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260526-0003875167-KNR-1 |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 26/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |