Perceel weiland van 27a77 te Tongeren-Rutten
nieuw
Tongeren
Keyberg
€ 12 800
Mooi perceel weiland met een oppervlakte van 27,77 are gelegen aan de Keyberg te Rutten bij Tongeren.
Het perceel heeft een breedte van ongeveer 30m en een diepte van ongeveer 140m.
Gelegen in agrarisch gebied - vrij van huur of pacht.
INTERESSE? Stuur een mail naar roland@immo-leroi.be of maak een afspraak op het nummer 012 23 00 23.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Keyberg Tongeren |
| Referentie: | 26K0321 |
| Vraagprijs: | € 12.800 |
| Type: | Boomgaard |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceeloppervlakte: | 2.777 m² |
| Perceelbreedte: | 30 m |
| Perceeldiepte: | 140 m |
| Algemene staat: | Normaal |
Comfort
| (Stads)centrum: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 19 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 14 Rutten |
| Kadastrale Nummers: | Sie B Nr 541A |
| Kadastrale Oppervlakte: | 2.777 m² |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Tongeren
Keyberg
€ 12 800
Vertel een vriend
Tongeren
Keyberg
€ 12 800
Tongeren
Keyberg
€ 12 800
Doe een bod
Tongeren
Keyberg