Vernieuwd en instapklaar appartement met 3 slaapkamers in Tongeren centrum
€ 278 000
Dit prachtige appartement is gelegen op de vijfde verdieping en biedt een open zicht over het stadscentrum.
Door de recente renovatie kun je genieten van alle modern comfort.
Het appartement heeft een bewoonbare oppervlakte van 105m² en is als volgt ingedeeld:
x ruime woonkamer met grote ramen en prachtig zicht over de stad;
x aparte en nieuw ingerichte keuken, voorzien van alle toestellen;
x balkonterras aan de keuken;
x 3 slaapkamers;
x badkamer met instapdouche, lavabomeubel en aansluiting wasmachine;
x apart toilet;
x kleine berging.
x aparte berging in het kelderverdiep.
Gemeenschappelijke inkom met trap en lift, en toegang tot het kelderverdiep.
TROEVEN:
x recent vernieuwd en instapklaar;
x nieuwe condenserende gasketel 2025;
x centrale ligging, alles op wandelafstand;
x prachtig open zicht.
INTERESSE? Maak dan telefonisch een afspraak voor bezichtiging op het nummer 012 23 00 23 of mail uw vragen aan roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Leopoldwal 2/5 Tongeren |
| Referentie: | 26K0319 |
| Vraagprijs: | € 278.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum, Vrij uitzicht |
| Bewoonbare opp.: | 105 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Bouwlagen: | 8 |
| Op verdieping: | 5 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas - 2025 |
| Verwarmd water: | Combiketel - 2025 |
| Isolatie: | Dakisolatie - 16cm PIR |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.016 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 8 |
| Kadastrale Nummers: | Sie B Nr 45G5 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260330-0003836214-RES-1 |
| EPC Index: | 170,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 30/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |