Gezellig ingericht appartement aan het stadscentrum van Tongeren
€ 139 000
Dit appartement is gelegen op de tweede verdieping van een verzorgd gebouw, vlak aan het gezellige stadscentrum van Tongeren.
Centrale inkomhal met trappen én lift.
Achter het gebouw is een gemeenschappelijke parking met mogelijkheid tot het huren van een autostaanplaats.
INDELING:
x inkomhal met vestiairehoek;
x mooie woonkamer met groot schuifraam aan de voorzijde;
x aparte, ingerichte keuken met eethoek;
x 1 ruime slaapkamer met toegang naar een gezellig terrasje;
x berging/wasplaats met CV-installatie;
x badkamer met dubbele lavabo, ligbad/douche en toilet.
x ruime private berging in de kelderverdieping;
x grote gemeenschappelijke fietsenstalling in de kelderverdieping.
Mooi EPC label B - elektrische installatie conform.
OOK INTERESSANTE INVESTERING VOOR VERHUUR!
INTERESSE? Maak telefonisch een afspraak voor bezichtiging op het nummer 012 23 00 23 of mail uw vragen aan roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Hasseltsesteenweg 5/5 Tongeren |
| Referentie: | 26K0101 |
| Vraagprijs: | € 139.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 76 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1981 |
| Bouwlagen: | 4 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 (11.85 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 24 m², Woonkamer |
| Keuken: | 8 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak - 2007 - plat dak 2023 |
| Dakbedekking: | Dakpannen - 2007 |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas - 2020 |
| Verwarmd water: | Gas, Combiketel - 2020 |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 723 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 7 |
| Kadastrale Nummers: | Sie A Nr 5296B2 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260119-0003778828-RES-1 |
| EPC Index: | 155,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 19/01/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Beschermd erfgoed |