Gelijkvloers appartement met garage aan het stadscentrum van Tongeren
Verkocht
In de stadsrand aan de rotonde aan de Luikersteenweg is dit appartement gelegen: het stadscentrum en het park De Motten op wandelafstand en vlakbij winkelcentrum T-Forum.
INDELING:
x inkomhal;
x open leefruimte met salon, eethoek en open, ingerichte keuken;
x in de leefruimte is een groot schuifraam naar het voorliggend terras;
x ruime berging/wasplaats;
x badkamer met bad/douche en lavabomeubel;
x apart toilet;
x 1 ruime slaapkamer.
In de kelderverdieping:
x grote private berging;
x autostaanplaats in de parkeergarage. Inrit met automatische poort.
INTERESSE? Maak dan telefonisch een afspraak op het nummer 012 23 00 23 of mail uw vragen aan roland@immo-leroi.be.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Luikersteenweg 99/2 Tongeren |
| Referentie: | 25K0796 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 76 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 71/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Parkeerkelder, Parkeerplaats, Elektrische poort |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas - 2022 |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 839 |
| Kadastrale benaming: | Tongeren-Borgloon 1 |
| Kadastrale Nummers: | Sie D Nr 356C |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250926-0003694475-RES-1 |
| EPC Index: | 188,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 26/09/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |