VOLLEDIG INSTAPKLAAR HANDELSPAND
Verhuurd
Dit gelijkvloers handelspand is gelegen in de belangrijkste winkelstraat van Tongeren. Zeer ruim met een oppervlakte van meer dan 200m² en grote etalage van 8m breed.
De winkelruimte is voorzien van een prachtige parketvloer, ingebouwde kasten, ingebouwde verlichting, airco, .. Alles afgewerkt met hoogwaardige materialen. Achteraan zijn er 7 paskamer. Veel lichtinval door de hoge ramen aan de achterzijde.
Verder is er een aparte ruimte voor stockage, keukentje en apart toilet.
De huurprijs bedraagt 2.000 euro per maand.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Maastrichterstraat 25/1 Tongeren |
| Referentie: | 24H1058 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Winkelruimte |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Winkelcentrum, Gemeente |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| (Stads)centrum: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20211008-0002474443-KNR-1 |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 8/10/2031 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |