Studio in het centrum van Tongeren
nieuw
Tongeren-Borgloon
Sint-Catharinastraat
29 b3
€ 650 /maand
Deze studio is gelegen op de tweede verdieping van een gebouw in het centrum van Tongeren, aan het historische begijnhof. Het gaat hier om een vakantiestudio: een domicilie is hier niet mogelijk.
Gemeenschappelijke inkomhal met trappen. De studio bestaat uit een leef/slaapruimte met open keuken en een badkamer met ligbad, lavabo en toilet.
De huurprijs 650 euro per maand inclusief verbruik water, gas en elektriciteit.
BEZICHTIGING NA TELEFONISCHE AFSPRAAK OP HET NUMMER 012 23 00 23.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Sint-Catharinastraat 29/b3 Tongeren-Borgloon |
| Referentie: | 26H0208 |
| Prijs: | € 650/maand |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1850 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20251031-0003662685-KNR-1 |
| EnergyClass: | D |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Tongeren-Borgloon
Sint-Catharinastraat
29 b3
€ 650 /maand
Vertel een vriend
Tongeren-Borgloon
Sint-Catharinastraat
29 b3
€ 650 /maand
Tongeren-Borgloon
Sint-Catharinastraat
29 b3