DUPLEX APPARTEMENT MET GROOT TERRAS
€ 1 050 /maand
Dit appartement is uitstekend gelegen in het centrum van Tongeren, tussen de Kloosterstraat en het Museumplein en tussen kwalitatieve geklasseerde gebouwen.
INDELING: inkomhal, berging/wasplaats, apart toilet, badkamer met inloopdouche en lavabomeubel, 2 slaapkamers waarvan 1 met dressingruimte. Op het verdiep een mooie woonkamer met open keuken (voorzien van koelkast met diepvries, oven, microgolf en vaatwasser). Super groot dakterras met zicht op de Basiliek.
In de kelder een grote, private berging.
Extra:
x BEN waarden rond 0: zwaar geïsoleerde appartementen met een ZEER laag verbruik
x 7 zonnepanelen van 410Wp dus 2870Wp
x Verwarming met warmtepomp
x Hoogwaardige afwerking
x Alle verlichtingsarmaturen zijn inclusief met hoogwaardige Berker schakelaars
x Grote kelders/opslagruimtes
x Lift in het gebouw voorzien
De huurprijs bedraagt 1.050 euro per maand + 100 euro per maand energiepremie + 50 euro per maand gemeenschappelijke kosten.
Er zijn in totaal 6 nieuwe appartementen. Ook de andere appartementen zijn te huur.
Contacteer ons kantoor voor info op het nummer 012 23 00 23 of via mail kimberly@immo-leroi.be
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Kloosterstraat 5/A103 Tongeren |
| Referentie: | 26H0101 |
| Prijs: | € 1.050/maand |
| Type: | Duplex |
| Beschikbaar vanaf: | 1/05/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 111 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Totale kosten: | € 150/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 24 m² |
| Wasplaats: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout, Aluminium |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Warmtepomp - warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |