Prachtig appartement met garage vlakbij het stadscentrum van Tongeren
€ 760 /maand
Dit charmante appartement bevindt zich net buiten de ring en op korte afstand van het stadscentrum. Het is recent volledig gerenoveerd, inclusief een moderne keuken, luxe badkamer, nieuwe CV en airco, en aluminium ramen met superisolerende beglazing.
Met een ruime woonoppervlakte van 103m² biedt het appartement de perfecte combinatie van comfort en stijl. De indeling is als volgt:
x Inkomhal met handige vestiaire;
x Gezellige woonkamer met groot raam en zonnescreen aan de voorzijde;
x Volledig uitgeruste keuken met toegang tot het zonnige terras aan de voorzijde;
x Apart toilet;
x Berging met wasruimte;
x Moderne badkamer met douche en lavabomeubel;
x Twee rustige slaapkamers aan de achterzijde, met toegang tot een terras over de volledige breedte van het appartement.
In de kelderverdieping een ruime berging en een private garage met extra berging.
De inrit naar de garage bevindt zich om de hoek in de Watertorenstraat.
De huurprijs bedraagt 760 euro per maand + 90 euro per maand gemeenschappelijke kosten.
BEZICHTIGING NA TELEFONISCHE AFSPRAAK OP HET NUMMER 012 23 00 23.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Beukenbergweg 7/b.8 Tongeren |
| Prijs: | € 760/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 103 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1979 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 90/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Parkeerkelder, Toegang tot lift, Elektrische poort |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium - 2017 |
| Dak: | Plat dak - 2018 |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas, Superisolerend - 2017 |
| Sanitair: | badkamer 2018 + waterverzachter |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Airconditioning, Condensatieketel, Aardgas - CV 2018 - Airco 2021 |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Airco: | Ja - 2021 |
| Lift: | Ja - 2024 |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20250325-0003562181-RES-1 |
| EPC Index: | 102,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 25/03/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |