GEMEUBELD APPARTEMENT MET TERRAS - AMBIORIXSITE
€ 1 150 /maand
Modern en energiezuinig appartement in de volledig vernieuwde Ambiorixsite. Uitstekende ligging op fietsafstand van het stadscentrum en grenzend aan natuurdomein de Kevie.
INDELING: ruime woonkamer met open keuken, volledig ingericht met koelkast en diepvries, combi-oven, vaatwasser, .. Via een groot schuifraam is er toegang naar het overdekt terras.
Nachthal, 2 slaapkamers, badkamer met inloopdouche en dubbel lavabomeubel, apart toilet en berging/wasplaats.
Het overdekt terras aan de achterzijde is gericht naar het westen met de aangename avondzon en zicht op de kathedraal. Balkon aan de voorzijde heeft zicht op de binnenplaats.
Het appartement wordt gemeubeld verhuurd.
Extra:
x overal verlichtingsarmaturen voorzien;
x ophangsysteem aan de muren;
x vloerverwarming met warmtepomp;
x zonnepanelen;
x lift aanwezig in het gebouw;
x gemeenschappelijke fietsenstalling;
x voldoende parking.
De huurprijs bedraagt 1.150 euro per maand + 80 euro per maand gemeenschappelijke kosten.
BEZICHTIGING NA TELEFONISCHE AFSPRAAK OP HET NUMMER 012 23 00 23.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Kazernedreef 26/b0302 Tongeren |
| Referentie: | 26H0420 |
| Prijs: | € 1.150/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad, Aan rustige weg, Residentieel |
| Bewoonbare opp.: | 114 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 80/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 17 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Warmtepomp - Geothermische installatie (100% hernieuwbare energie) |
| Verwarmd water: | Warmtepomp, Zonne energie |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 73083-G-OMV_2021144267/EP10894/A001/D01/SD027 |
| EPC Index: | 34,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 21/06/2035 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |