NIEUW APPARTEMENT MET MOOI TERRAS - AMBIORIXSITE
Verhuurd
Modern en energiezuinig appartement in de volledig vernieuwde Ambiorixsite. Uitstekende ligging op fietsafstand van het stadscentrum en grenzend aan natuurdomein de Kevie.
INDELING: inkomhal, apart toilet, woonkamer met open keuken en overdekt terras. Naast de keuken een berging/wasplaats. 2 ruime slaapkamers en badkamer met inloopdouche en lavabomeubel.
In de kelderverdieping een private berging en gemeenschappelijke fietsenstalling.
De huurprijs bedraagt 820 euro per maand + 70 euro per maand gemeenschappelijke kosten.
BEZICHTIGING NA TELEFONISCHE AFSPRAAK OP HET NUMMER 012 23 00 23.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Kazernedreef 26/b0602 Tongeren |
| Referentie: | 25H0632 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad, Aan rustige weg, Residentieel |
| Bewoonbare opp.: | 83 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 70/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 11 m² |
| Wasplaats: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Warmtepomp - Geothermische installatie (100% hernieuwbare energie) |
| Verwarmd water: | Warmtepomp, Zonne energie |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |