MODERN DUPLEX APPARTEMENT MET TERRAS
Verhuurd
Dit duplex appartement is gelegen op de tweede verdieping van een recent appartementsgebouw aan het centrum. Het appartement is volledig nieuw! 3 slaapkamers en een ruime oppervlakte van 119 m². Zeer energiezuinig, EPC A!
Gemeenschappelijke trappenhal én lift.
INDELING: inkomhal met apart toilet, woonkamer met open keuken en ruim terras, grote slaapkamer, badkamer met inloopdouche en lavabomeubel, berging/wasplaats. Op het verdiep zijn 2 slaapkamers en een apart toilet.
Achter het gebouw is er een gemeenschappelijke tuin en fietsenstalling.
De huurprijs bedraagt 980 euro + 75 euro gemeenschappelijke kosten.
BEZICHTIGING NA TELEFONISCHE AFSPRAAK OP HET NUMMER 012 23 00 23.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Hasseltsesteenweg 48-A/b0203 Tongeren |
| Referentie: | 25H0637 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 119 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 75/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 8 m² |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Combiketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 73083-G-OMV_2018125440/EP02967/C302/D02/SD003 |
| EPC Index: | 63,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 17/01/2033 |
| EPC E-peil: | 33,00 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |