MOOI APPARTEMENT IN HET CENTRUM
Verhuurd
Dit appartement is gelegen op de tweede verdieping van een appartementsgebouw in het centrum van Diepenbeek.
INDELING: inkomhal, woonkamer met open keuken en klein balkon met uitzicht over het Marktplein. 2 slaapkamers, badkamer met ligbad/douche, lavabo en aansluiting wasmachine, apart toilet.
Parkeren kan op het Marktplein met een bewonerskaart.
De huurprijs bedraagt 695 euro per maand + 25 euro per maand gemeenschappelijke kosten.
BEZICHTIGING NA TELEFONISCHE AFSPRAAK OP HET NUMMER 012 23 0023.
Detail van het pand
Algemeen
| Adres: | Marktplein 21/b2.1 Diepenbeek |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Bewoonbare opp.: | 91 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 2 |
| Totale kosten: | € 25/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Balkon: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Combiketel |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20240808-0003335641-RES-1 |
| EPC Index: | 118,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 8/08/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |